facebookpinterest

Farebné svadobné trendy pre rok 2015 Doporučený

Je červenšia ako čokoláda a hnedšia ako burgundské víno. Farbou roka 2015 podľa Pantone sa stala farba Marsala.

Pre fotogalériu kliknite tu.

Marsala je sofistikovaná zemitá farba, ktorá nádherne ladí s metalickými farbami ako zlatá alebo medená, rovnako ako s neutrálnymi farbami ako ivory či koralovými odtieňmi. Farba síce evokuje skôr jeseň a zimu, no v spojení práve s neutrálnymi farbami ju môžte bez obáv zakomponovať aj do jarnej či letnej výzdoby. V tejto bohatej farbe nájdete aj niekoľko druhov kvetov, ktoré doplnia svadobnú výzdobu. Použiť môžete pivónie či dálie, ktoré svojou bohatosťou dodajú výzdobe romatický nádych, najmä v spojení s eukalyptovými listami.

Pre nadchádzajúce jarné a letné svadby, sú tento rok podľa Pantone trendy tieto farby:

Aquamarine
Hlavnou farbou pre jar 2015 je farba Aquamarine. Vzdušná a zasnená modrá s výrazným vintage nádychom. Kombinovať ju môžete s marhuľovou a zelenou farbou.

Scuba blue
Odtieň tyrkysovej je hravý a ideálny na letnú retro svadbu. Kombinovať ju môžete s bledými  či bielymi farbami alebo vibrujúcou tmavofialovou farbou, vďaka čomu dosiahnete moderný efekt vo vašej výzdobe.

Strawberry Ice
Romantická a pôvabná farba vhodná na jarnú či letnú svadbu, ktorú je výborné kombinovať s jej tmavými aj bledými odtieňmi, čím môžte dosiahnuť ombre efekt.

Custard
Je to ľahký, nežný a sladký odtieň žltej, ktorý sa perfektne hodí k sivej, zelenej, ivory alebo modrej farbe.

Tangerine
Šťavnatá oranžová, ktorá prechádza do odtieňov sladkých broskýň, sa výborne hodí do rustikálnej výzdoby.

Lucite Green
Mentolový odtieň zelenej. V kombinácii s farbami ivory, zlatou, marhuľovou je skvostná a ideálna do vintage svadobnej výzdoby.

Toasted Almond
Romantická neutrálna, podobná jemnému rumencu na tvári je ideálnou voľbou do vintage výzdoby. Kombinovať ju môžte s metalickými farbami, krémovými odtieňmi a úžasnou bodkou je kombinácia s eukalyptovými listami.

Glacier Grey
Farba inšpirovaná prírodou je neskutočne nadčasová a chic. Farba dominantná najmä pre mužov, teda ženíchov a družbov.

Klasická modrá
ďalší odtieň modrej, ktorý výborne ladí s farbami ako červená, koralová, žltá, zelená a všetkými neutrálnymi pastelovými farbami. Ideálna pre námornícky ladenú svadbu.

Treetop
Ako už názov napovedá, je to prírodná zelená farba, ideálne na kombinovanie s ostatnými trendovými farbami.

Viac z tejto kategórie: « Svadba v štýle shabby chic