facebookpinterest

Svadobné kvetinové trendy pre rok 2015 Doporučený

Síce sa to nezdá, no rok 2015 sa blíži veľkou rýchlosťou a máme tu už prvé lastovičky v svadobných trendoch. Začneme kvetinovými trendami, ktoré podľa západných aranžérov budú fičať budúci rok možno aj na vašej svadbe :)

Fotoinšpirácie nájdete tu.
1. Romantický luxus. Celá výzdoba je najmä o dôraze na kvety. Správnou voľbou budú kvety ako hortenzie, hyacinty a orchidei v krémových a pastelových farbách. Tie dodajú celej výzdobe nádych luxusu, len pozor na peňaženky ;)
2. Divoká záhrada. Používať lúčne či záhradné kvety bolo trendom už toho roku, a musíme povedať, že veľa neviest sa týmto trendom inšpirovalo. A niet sa čo čudovať, veď lúky sú plné krásnych kvetov, ktoré si stačí natrhať a dokonca to nič nestojí:) Len jedno popoludnie na lúke :) A keďže dobré veci rady pretrvávajú, floristi sa zhodujú, že aj budúci rok si lúčne a divoké kvety nájdu svoje miesto vo svadobnej výzdobe alebo kytici.
3. Čistá klasika. Opakom neviest, ktoré milujú lúčne kvety sú nevesty, ktoré preferujú klasické svadobné kytice v bielej či krémovej farbe. Tento trend zrejme nikdy nevymrie, a tak môžte kľudne siahnúť po klasických ružiach či kalách. Kombinácia bielej a zelenj je totiž nesmrteľná a ideálna pre nevesty, ktoré hľadajú jednoduchosť a eleganciu.
4. Pastelové farby. Pastelové odtiene sa stále tešia popularite medzi nevestami. Jemné a krémové odtiene budú stále populárne hlavne na jar a v lete 2015.Pastelové farby sa budú najviac využívať na veľkých kvetoch, ktoré navodzujú záhradný dojem ako napr. pivónie.
5. Visiace kvety.Ak Vám to priestor dovolí, stavte na kvety visiace vo fľašiach. Vytvoríte krásne miesto napr. na fotografovanie.