facebookpinterest

Trendy vo svadobnej výzdobe na rok 2014

Pomaly sa nám chýli ku koncu svadobný rok 2013, a tak je načase milé nevesty, ktoré sa chystáte vstúpiť do krásneho života manželského budúci rok, začať uvažovať, ako by mohla vyzerať vaša svadobná výzdoba. Ak patríte k tým, ktoré sa rady nechajú inšpirovať aktuálnymi trendami, prinášame Vám zmes toho najhorúcejšieho, čo nás čaká v roku 2014.

1. Ombre štýl... Určite ste už postrehli novinku zo sveta kaderníkov a módy. Ide o Ombre štýl. O čo vlastne ide... Ombre štýl znamená spájanie farieb a ich odtieňov jeden do druhého.Táto novinka sa nám ocitla aj v svadobnom svete. Ombre štýl môžete použiť na svadobnej torte, svadobných šatách, pozvánkach aj vo výzdobe.

2. Modrá, modrejšia, najmodrejšia... Modrá je síce nezvyčajnou a málo používanou farbou vo svadobných výzdobách, no určite ňou nič nepokazíte. Najmä ak siahnete, po najpoužívanejšom odtieni, a tým je námornícka modrá. V kombinácii s bielou či sivou sa Vám podarí vyčarovať veľmi elegantnú kombináciu.

3. Čierna a biela... Klasická kombinácia, priam nesmrteľná. Tento krát však čierna bude len jemne decentným doplnkom. Kombinácia týchto dvoch farieb sa najčastejšie používa na svadobných šatách a obleku ženícha. Túto kombináciu sa rozhodla použiť aj Vera Wang vo svojej kolekcii svadobných šiat pre rok 2014. Ak by sa Vám zdalo, že čierna na svadobné šaty nepatrí, môžete ju len jednoducho zakomponovať napr. na opasok svadobných šiat, na náušnice alebo do dekorácií.

4. Odtiene ružovej... Ružová farba vyvoláva pocity nežnosti, krásy, romantickosti. Pri výbere odtieňa máte široké pole pôsobnosti, od jemnej staroružovej až po intenzívnu purpurovú. Ak chcete dať výzdobe trochu dramatickosti, siahnite po viacerých odtieňoch, ktoré sa budú vzájomne prelínať.

5. Fialové odtiene sú späť... Fialová nemá tak ďaleko od ružovej, takže sa nie je čomu čudovať, že aj táto farba sa dostáva do horúcich farebných trendov pre svadby na budúci rok. Najpreferovanejším odtieňom je tmavá fialová, ktorá vnesie na vašu svadbu luxus a intenzitu.

6. Sivé farebné kombinácie... Kombinujte...Sivá so žiarivou žltou. Sivá s jemnou ružovou. Sivá a oranžová. Sivá a koralová. Sivá s fialovými odtieňmi.

7. Elegantná klasika...Zlatá, ivory a biela Tieto tri farby v sebe nesú slovko elegancia. Zlatá farba dodáva teplo a iskru celej výzdobe. Biela a smotanová/ivory zase vnesie formálnosť a klasickú krásu.

8. Netradičná kombinácia zlatej, olivovej a broskyňovej farby v svadobnej výzdobe. Je to hravé, elegantné, veselé, nezvyčajné.

9. Lampióny... Pokryte strop množstvom lampiónov a dodajte sále dramatický efekt. Alebo použite klasické lampášiky, čím dáte vašej výzdobe vintage a záhradný šmrnc.
 
10. Prírodné dekorácie... Veľa čerstvých kvetov kdekoľvek Vás napadne. Girlandy zo živých kvetov, vence na hlave nevesty. Stále ostávajú v kurze vtáčiky a vtáčie klietky. A nakoniec pierka sa stávajú trendy.Použiť ich môžte v aranžmánoch, kyticiach, do vlasov a pod.
 
11. Tematická svadba... Stále ostáva trendom rustikálny štýl, vintage tematika inšpirovaná 20tymi rokmi a štýlom Art Deco s množstvom peria, kryštálov, čipky, perál a trblietavej zlatej.