facebookpinterest

Svadobné inšpirácie

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Je červenšia ako čokoláda a hnedšia ako burgundské víno. Farbou roka 2015 podľa Pantone sa stala farba Marsala.

Síce sa to nezdá, no rok 2015 sa blíži veľkou rýchlosťou a máme tu už prvé lastovičky v svadobných trendoch. Začneme kvetinovými trendami, ktoré podľa západných aranžérov budú fičať budúci rok možno aj na vašej svadbe :)

Pomaly sa nám chýli ku koncu svadobný rok 2013, a tak je načase milé nevesty, ktoré sa chystáte vstúpiť do krásneho života manželského budúci rok, začať uvažovať, ako by mohla vyzerať vaša svadobná výzdoba. Ak patríte k tým, ktoré sa rady nechajú inšpirovať aktuálnymi trendami, prinášame Vám zmes toho najhorúcejšieho, čo nás čaká v roku 2014.

Tematické svadby sú v posledných rokoch veľmi žiadané a vyhľadávané. Vystihujú snúbencov,zobrazujú časť ich života, čo ich spája, čo majú radi. Ak vedia nájsť spoločné záľuby, na ktorých sa dá stavať pri príprave tematickej svadby, určite by ich mali do nej zakomponovať. Jednou z takýchto tematických svadieb, ktorá sa jemne prelína s vintage štýlom je práve svadba inšpirovaná knihami. Ak sa tiež radíte do zástupov knihomoľov, ktorých veríme, že aj v dnešnej pretechnologizovanej dobe je dosť, prečo sa neinšpirovať? Ukážeme Vám, ako sa dá tematika kníh využiť či už pri svadobnom obrade alebo decentných dekoráciách.

Nechajte sa inšpirovať krásou, jednoduchosťou a vôňou prírody. Ponúka nám obrovské bohatstvo prvkov, ktoré sa nemusíte báť zakomponovať do svadobnej výzdoby.Od lúčných kvetov, machu až po produkty samotnej prírody ako ovocné plody, gaštany či orechy.

Tematika rustikálnej alebo vidieckej svadby sa pomaly, ale iste stáva populárnou aj v našich končinách. Vystrojenie svadby, ktorá sa nesie v tomto duchu je na jednej strane výzvou, avšak na druhej strane výsledok určite stojí za to. Miešanie svadobnej formálnosti s neformálnou pohodovou atmosférou, dobrým jedlom, vínom a srdečnými rozhovormi je ideálnou kombináciou, vďaka ktorej si nevesta vychutná svoj veľký deň bez zbytočných stresov.

Príbehy dávnych čias, sentiment, jednoduchosť, krása nedokonalosti a jemná ženskosť. To všetko sa spája v štýle nazývanom shabby chic.

Ako krúžok na servítky môžeme použiť špeciálne krúžky alebo prstene na servítky. Pre kreatívnejších tieto krúžky môžeme doplniť malým kvietkom z papiera či textilu, čím celá servítka dostane nádych elegancie.Taktiež sa dajú použiť rôzne gumičky, farebné stužky na previazanie či korálkové krúžky alebo brošne.

Strana 1 z 2